ליווי מקצועי


לקוחות מיטב דש טרייד נהנים משירות ליווי מקצועי אישי ע"י בעל רישיון משווק השקעות מטעם הרשות לניירות ערך. מיטב דש טרייד הינה חבר הבורסה החוץ בנקאי היחיד המספק שירות זה ללקוחות פרטיים במתכונתו.


  • בניית תיק ההשקעות נעשית בהתאמה אישית ללקוח ולמטרותיו.
  • בתחילת התהליך מתבצע אפיון צרכים ללקוח המתקיים בפגישה פנים אל פנים או בשיחה טלפונית. תהליך זה נועד על מנת לקבוע את צרכיו ומאפייניו וביניהם את רמת הסיכון המתאימה לחשבונו של הלקוח.
  • בשלב השני מציע משווק ההשקעות ללקוח את ניירות הערך שהוא סבור שמתאימים ללקוח וכשלב משלים, על-פי שיקול דעתו של הלקוח, נרכשים ניירות הערך לחשבון.
  • הלקוחות המקבלים את השירות נהנים גם מעבודות אנליזה מפורטות על חברות, מאת מחלקת המחקר של מיטב דש.
  • השירות מיועד ללקוחות בעלי שווי תיק של 200,000 ומעלה.
  • השירות ניתן ע"י צוות משווקי השקעות מיומן ומקצועי היושב בחדר המסחר בבורסה של החברה. המשווקים משתתפים בפורומים מקצועיים של בית ההשקעות מיטב דש ומתעדכנים במחקר והאנליזות של מחלקות המחקר המצטיינות של בית ההשקעות מיטב דש.

השירות מתבצע בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ ההשקעות, שיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות התשנ"ה 1995 והנחיות הרשות לני"ע. הרינו להביא לידיעת לקוחותינו הזכאים לשירותי שיווק השקעות כי שיחות השיווק מוקלטות וכי ההקלטות מצויות בחברתנו. ניתן לקבל העתק מההקלטות ע"פ דרישה.

 

ליווי פיננסי צמוד - לחצו על הקישור.

 

למיטב דש טרייד בע"מ הסכמי הפצה לקרנות הנאמנות עם החברות הבאות: מיטב דש קרנות נאמנות בע"מ, הראל פיא קרנות נאמנות בע"מ, אפסילון ניהול קרנות נאמנות בע"מ ופסגות קרנות נאמנות בע"מ.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשירות לקוחות או לחדר המסחר.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

בורסה תל אביב
דלג על בורסה תל אביב
עבור לתוכן העמוד