ליווי פיננסי

     חליפה תפורה לצרכיך:

לאורך זמן, אנחנו רוצים להאמין שהחסכונות שלנו צוברים הון. בעולם ההשקעות כיום, גם משקיעים מנוסים עלולים ללכת לאיבוד בין אלפי מניות, אגרות חוב, קרנות ותעודות סל. אצלנו תוכל לקבל הכוונה מקצועית מותאמת לצרכיך, שתעזור לך לנווט במבוך עולם ההשקעות.

מיטב דש טרייד הינה חבר הבורסה החוץ בנקאי היחיד במספק שירות זה ללקוחות פרטיים.

 

הבנת צרכיך הפיננסים – תחת שירות המיועד לחשבונות בגובה 200,000 ₪ ומעלה, משווקי ההשקעות במיטב דש טרייד עוזרים ללקוחות לתפור תיק השקעות מתאים לצרכיהם, זאת לאחר בירור צרכים מפורט בכל הקשור לרמת הסיכון, טווח ההשקעה, צרכי נזילות, מצב פיננסי כללי ועוד.

בונים אסטרטגיה ותיק עבורך – לאחר בירור הצרכים האישים, משווק ההשקעות יעבוד אתכם באופן אישי ויעזור לכם לבחור את ניירות הערך והנכסים הפיננסיים שיכולים להתאים עבורכם. משווק ההשקעות יהיה זה שילווה אתכם מרגע פתיחת החשבון והלאה.

חשוב לציין, הבחירה הסופית של פעולות המסחר היא של הלקוח, וזאת לאחר השיחה עם המשווק. המלצותינו נובעות מהיכרות מעמיקה עם שווקי ההון בארץ ובעולם, ואנו נעזרים במחלקות המחקר המקצועיות של מיטב דש בית השקעות.

יחסים אישיים וקשר שוטף – האסטרטגיה בתיקים נבנית לרוב לטווח הבינוני ומעלה (מעל שנה), מומלץ לבצע שיחה חודשית שבה תעברו על תמהיל תיק ההשקעות ביחד עם המשווק. עם זאת, המשווק האישי יעמוד לרשותך בזמן שעות העבודה, כאשר תוכלו להגדיר את אופי ותדירות השיחות (כולל יזומות) כבר עם פתיחת החשבון.

שירותים נוספים - מיטב דש טרייד מספקת סקירות והמלצות הנשלחות ע"פ בקשתך ישירות לכתובת המייל שלך. בנוסף, אנו במיטב דש טרייד מתעדים ומקליטים את כל השיחות הנערכות עם חדר המסחר ושירות הלקוחות. כחלק מהשירות ניתן לקבל סיכום מתועד של כל שיחה בדואר או במייל וזאת מעבר לסיכום החודשי של פעילות החשבון השגרתית.

ניסיון ומקצועיות –משווקי ההשקעות במיטב דש טרייד הינם מקצועיים בעלי נסיון והיכרות מעמיקה בשוק ההון ובמסחר.

מחקר –משווקי ההשקעות במיטב דש טרייד מנתחים את השווקים עבור הלקוחות, ובין היתר הניתוח מתבצע על סמך סקירות וניתוחים שאותם מבצעות מחלקות המחקר של מיטב דש בית השקעות. משווקי ההשקעות משתמשים גם במערכת עצמאית לניתוח איכות קרנות הנאמנות בשוק. בעבודה מול הלקוח, נבחנים גורמי הסיכון וכמו כן, התנהגות אפיקי ההשקעה אותם הם סוקרים.

תיקי קרנות – במיטב דש טרייד אנו מציעים ללקוחות אפשרות לנהל את השקעותיהם בחשבון ללא עמלות, המוגבל למסחר בקרנות נאמנות בלבד (פרטים בחדר המסחר או אצל צוות המכירות). בחשבונות הרלוונטיים, נוכל להציע שירותי שיווק השקעות אשר בוחנים קרנות נאמנות שונות

                                               מיטב דש טרייד - קל להשקיע ולסחור בבורסה .

 

 

למיטב דש טרייד בע"מ הסכמי הפצה לקרנות הנאמנות של החברות הבאות: מיטב דש – ניהול קרנות נאמנות בע"מ, כלל פיננסים קרנות נאמנות בע"מ, הראל פיא קרנות נאמנות בע"מ ופסגות קרנות נאמנות בע"מ.

** האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ/שיווק השקעות ו/או ייעוץ/שיווק פנסיוני ו/או תחליף ליעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם וכן אינו מהווה הצעה לרכישת נכסים פיננסים ו/או ניירות ערך. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי.

צור קשר
דלג על צור קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

בורסה תל אביב
דלג על בורסה תל אביב
עבור לתוכן העמוד