2

  וול סטריט

  מיטב דש טרייד, חברת הבורסה של בית השקעות מיטב דש, פותחת בפנייך את שערי המסחר בארה"ב ומעניקה לך פלטפורמת השקעות ומסחר עצמאיים וישירים עם ביצועים מהירים בבורסות המובילות בוול סטריט:NYSE , NASDA , מסחר באופציות בבורסת שיקגו וגישה למסחר במניות הנסחרות מעבר לדלפק OTC (Over The Counter). לקוחותינו נהנים מתנאים אטרקטיביים ורמת שירות גבוה. המסחר מתבצע באמצעות מערכת מסחר אינטרנטית של ברוקר מתקדםView Trade , שהינו שותף אסטרטגי של החברה. ניירות הערך מוחזקים בעיקר בשלוחה האמריקנית שלBNP Paribas , בנק בינלאומי המספק שירותי סליקה ומשמורת.

  לקוחותינו נהנים ממערכות מסחר ידידותיות ומתקדמות המציעות נתונים בזמן אמת ובסטרימינג ללא עלות נוספת, מידע רב אודות החברות הנסחרות, המלצות אנליסטים, גרפים, מרכז חיפוש ל-ETF ועוד. נוסף על כך, ישנה תמיכה מקצועית של צוות חדר מסחר מקצועי בכל שעות המסחר בוול סטריט. לקוחות המחפשים לבצע מסחר יומי בוול סטריט יקבלו מערכת DA מתקדמת ומהירה המספקת ציטוטיLevel-2 , גרפים מתקדמים, יכולת לנתב הוראות בין עושים שוק, ECN שונים ועוד.

  מסחר בוול סטריט

  בורסות וול סטריט מציעות מגוון אדיר של מוצרי השקעה ומסחר: היצע רב של חברות מכל העולם ובכלל זה מניות של חברות בינלאומיות (לדוג' Google ,Apple, Toyota, General Electric ועוד רבות), ETF על מגוון גדול של מדדים ובנוסף, אופציות על מניות ומדדים. היקפי המסחר בבורסה בארה"ב גבוהים מאלו בבורסה המקומית וכפועל יוצא, קיימים נכסים שקל יותר לסחור בהם בהביט של נזילות גבוהה ומרווח מחיר נמוך בין הקונים למוכרים (Spred).

  החשיפה של משקיעים ישראלים לשווקי המניות בחו"ל צוברת תאוצה בשנים האחרונות לאור ההבנה של ציבור המשקיעים את החשיבות של פיזור גיאוגרפי. למרות הקורלציה הקיימת בין המדדים השונים בעולם, לא כל המדינות יצאו מהמשבר הגדול של 2008 באותו הקצב ובהתאם גם שוקי המניות במדינות השונות.

  המדדים המובילים בבורסות ארה"ב מהווים בנצ'מרק עולמי למדדי מניות. המדדים הבולטים ביותר הם:

  S&P 500Standard & Poor's 500, מכיל 500 חברות ציבוריות בעלות שווי שוק גבוה הנסחרות בבורסות ארה"ב.

  Dow Jones– מכיל 30 חברות גדולות הנסחרות בבורסות ארה"ב כגון: קוקה קולה, קטרפילר, ג'נרל אלקטריק, IBM, אקסון מובייל, מיקרוסופט ועוד. המדד קיים משנת 1896.

  Nasdaq– מכיל כ-3,000 מניות הנסחרות בבורסה ה Nasdaq. המדד מכיל מניות של חברות מסקטורים רבים, אך הוא מוכר יותר כמדד מוטה לחברות טכנולוגיה כגון Apple, Google, Microsoft, Check Point ועוד.

  Russel 2000– מכיל 2,000 חברות בעלות שווי שוק נמוך. 

  המערכת האינטרנטית שלנו מאפשרת מסחר עצמאי או-ליין באופן מקצועי ומהיר ללא עיכובים מיותרים ומעניקה לך את האפשרות ליהנות משורה ארוכה של הטבות וכלים ייחודיים: 

  אין תשלום בגין אי ביצוע פקודה

  עמלות נגבות על הוראות שבוצעו בלבד. המשמעות היא שניתן לבטל הוראות ממתינות שעדיין לא בוצעו או לעדכן הוראות ממתינות ללא כל חיוב.

  לראש העמוד לראש העמוד

  אפשרות למכירה בחסר, (SHORT) באופן עצמאי באמצעות האתר

  אתר המסחר של מיטב דש טרייד מאפשר מכירה בחסר של מניות בארה"ב. בכל יום אתר המסחר מתעדכן ברשימת המניות הזמינות למכירה בחסר, והלקוח יכול לבצע המכירה בשורט באופן עצמאי.
  לראש העמוד לראש העמוד

  אתר מסחר בעברית

  ניתן לצפות באתר המסחר של וול סטריט בעברית או באנגלית או ברוסית על פי בחירת הלקוח.

  לראש העמוד לראש העמוד

  חיסכון רב בעמלות

  בניגוד למקומות אחרים, הלקוח משלם עבור הפעילות שביצע ולא מחוייב בגין עמלות תיווך נוספות. העמלות הנגבות במיטב דש טרייד הן מהנמוכות בארץ, בנוסף יש באפשרות החברה להתאים את מסלול חישוב העמלות, ע"פ אופי הפעילות של הלקוח ובכך להוזיל את עלויות המסחר.

  לראש העמוד לראש העמוד

  מידע מגוון תומך החלטות

  האתר מספק ללקוח מידע עדכני על מצב השווקים, מדדים ומצב ניירות ערך ספציפיים. כמו כן האתר כולל חדשות, ציטוטים וסקירות אנליסטים.

  לראש העמוד לראש העמוד

  סטרימרים, Level 2, גרפים לניתוח טכני ועוד

  מערכות מסחר ויזואליות המאפשרות ניתוח טכני ומעקב בזמן אמת אחר ההתפתחויות בשווקים. המערכות מספקות מידע ברמת level2 (ספר הפקודות המלא) התראות על שערי מניות על פי הגדרות אישיות ועוד.
  לראש העמוד לראש העמוד

  ציטוטים און ליין בזמן אמת

  חיוויים עדכניים בזמן אמת של מחירי מניות אופציות ו-ETF כמו גם לגבי שיעורי השינוי או שינוי השווי הכספי של כל המצוינים לעיל.
  לראש העמוד לראש העמוד

  שירות לקוחות מתקדם בשעות המסחר

  גיבוי טלפוני בכל שעות המסחר בארה"ב, החל מהשעה 15:00 שעון ישראל ועד תום המסחר בארה"ב, בכל ימי המסחר (כולל ביום ו'), סוחרים מקצועיים ובעלי ניסיון, מחלקת ליווי פיננסי אישי, יותר מידע שוק וקשרים ארוכי שנים עם הברוקרים בחו"ל שמבטיחים ביצועים מצויינים, ליווי שוטף ומקצועי..

  לראש העמוד לראש העמוד
  צור קשר
  דלג על צור קשר

  לפרטים נוספים ולקבלת הצעה

  וול סטריט
  דלג על וול סטריט
  עבור לתוכן העמוד